Aktualności

12 grudnia 2017

7 listopada 2017

Do 8 grudnia 2017 r. wszystkie zainteresowane szkoły powinny przesłać drogą mailową sprawozdania z przeprowadzonych eliminacji szkolnych na druku pobranym ze strony internetowej (zakładka - Formularze).

wykaz zgłoszonych szkół (do 20 listopada 2017 r.)

27 października 2017
13 października 2017

12 października 2017

W ubiegłym tygodniu wysłałam e-maila do szkół budowlanych w sprawie organizacji tegorocznej edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia". Jeżeli informacja nie dotarła do szkoły to poproszę o wiadomość zwrotną na e-maila Turnieju.

Pismo do Dyrektorów Szkół

Z pozdrowieniami

Małgorzata Wierzbowska

członek Komitetu Głównego

Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia"

 

19 września 2017

TERMINARZ

XLVII  EDYCJI TURNIEJU BUDOWLANEGO „ZŁOTA KIELNIA”

do 6 października 2017 - wysłanie informacji do szkół
do 3 listopada 2017 - zgłoszenia uczestnictwa szkół  (scan wypełnionego druku wysłany na pocztę mailową)
do   1 grudnia 2017 - przeprowadzenie eliminacji szkolnych
do  8 grudnia 2017 - przesłanie sprawozdań z eliminacji szkolnych (scan wypełnionego druku wysłany na pocztę mailową)
13 stycznia 2018 - Finał Okręgowy w sześciu okręgach
31 stycznia – 2 lutego 2018 - Finał Centralny w ramach Targów Budownictwa „BUDMA 2018”

Przewodnicząca Komitetu Głównego

mgr Krystyna Karpińska

Druki znajdują się w zakładce DO POBRANIA - FORMULARZE

23 marca 2017

21 marca 2017 r. laureaci i finalści XLVI edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" oraz ich nauczyciele  zostali zaproszeni na spotkanie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, podczas którego zostali uhonorowani dyplomami i drobnymi upominkami. Wyróżnienia otrzymali z rąk p.  Domiceli Kopaczewskiej, Dyrektora Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego i p. Sławomira Kopyścia, członka Zarządu Województwa.

W kwalifikacji B.18 – wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (kategoria murarze)

I miejsce - Kamil Snopkowski z Zespołu Edukacyjnego „BLOK” w Toruniu (nauczyciel przygotowujący - p. Roman Kowalski)

II miejsce - Sylwester Bartnik z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu (nauczyciele - p. Grażyna Krezymon i p. Marcin Gawłowski)

W kwalifikacji B.18 – wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (kategoria tynkarze)

II miejsce - Wiktor Wiechecki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Inowrocławiu  (nauczyciel - p. Karol Marcysiak)

W kwalifikacji B.05 – montaż systemów suchej zabudowy

IV miejsce - Mikołaj Dereszewski z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu (nauczyciel - p. Katarzyna Snuszka)

W kwalifikacji B.06 – wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

I miejsce - Krystian Łakoma z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu

(nauczyciel - p. Joanna Wiśniewska)

VI miejsce - Damian Golec z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu (nauczyciel - p. Joanna Wiśniewska)

Najlepszą szkołą biorącą udział w Finale Centralnym został Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 5 w Inowrocławiu. Wyróżnienie odebrała Pani Dyrektor - mgr inż. Danuta Paluszak.

(autor zdjęcia - Mikołaj Kuras/Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego).

13 marca 2017

Na maile szkół przesłałam zaświadczenia dla nauczycieli przygotowujących finalistów tegorocznej edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" oraz podziękowania dla nauczycieli, którzy zaangażowali się w przygotowania uczniów do eliminacji okręgowych.

Z pozdrowieniami
Małgorzata Wierzbowska
członek Komitetu Głównego
Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia".

 

10 lutego 2017

Informacja o Turnieju znajduje się na stronie MEN

adres: https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/final-ogolnopolskiego-turnieju-budowlanego-zlota-kielnia.html

TURNIEJ BUDOWLANY - PREZENTACJA

ZDJĘCIA  W ZAKŁADCE <GALERIA>

6 lutego 2017

Strona 1 z 2