20 marca 2018 r. laureaci i finalści XLVII edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” i ich nauczyciele oraz Dyrektorzy Szkół zostali zaproszeni na spotkanie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, podczas którego zostali uhonorowani dyplomami i drobnymi upominkami. Wyróżnienia otrzymali z rąk p.  Domiceli Kopaczewskiej, Dyrektora Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego i p. Sławomira Kopyścia, członka Zarządu Województwa.

W kwalifikacji B.05 – montaż systemów suchej zabudowy

I miejsce – Kamil Stachowski z Zespołu Edukacyjnego „BLOK” w Toruniu (nauczyciel przygotowujący – p. Jolanta Kozak)

V miejsce – Łukasz Borolewski z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu (nauczyciel – p. Katarzyna Snuszka)

VI miejsce – Sebastian Krystian Piencek z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu (nauczyciel – p. Katarzyna Snuszka)

W kwalifikacji B.06 – wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich

VI miejsce –Marcin Otolski z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu (nauczyciel – p. Katarzyna Snuszka)

W kwalifikacji B.07  – wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

I miejsce – Wiktor Wiechecki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Inowrocławiu  (nauczyciel – p. Joanna Wiśniewska)

W kwalifikacji B.18 – wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (kategoria murarze)

II miejsce – Wojciech Wójcikowski z Zespołu Edukacyjnego „BLOK” w Toruniu (nauczyciel przygotowujący – p. Roman Kowalski)

III miejsce – Mateusz Rydziński z Zespołu Edukacyjnego „BLOK” w Toruniu (nauczyciel przygotowujący – p. Roman Kowalski)

W kwalifikacji B.18 – wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (kategoria tynkarze)

I miejsce –  Radosław Mateusz Katlewski z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu (nauczyciele – p. Katarzyna Snuszka, p. Wojciech Wojtkowiak)

Najlepszą szkołą biorącą udział w Finale Centralnym został Zespół Edukacyjny „BLOK” w Toruniu. Nagrodę wręczył p.Tomasz Gałązka z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

fot. Andrzej Goiński (Urząd Marszałkowski)