III Konwent SNB

Szanowni Państwo,
wzorem roku ubiegłego uprzejmie przesyłam zaproszenie do bezpłatnego udziału w III Konwencie SNB organizowanym w dniu 9 stycznia 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel w godzinach 9:00 – 17:00. Spotkanie środowiska budowlanego dotyczyć będzie  obowiązujących i przyszłych przepisów techniczno-budowlanych dla budynków. III Konwent SNB daje możliwość integracji branży budowlanej i udziału w:
■  3 równoległych panelach dyskusyjnych dot. środowisko i zasoby naturalne, miejsca postojowe, ochrona odgromowa i przepięciowa, bezpieczeństwo przeszkleń i konstrukcji murowych gdzie głos zabierają niezależni eksperci oraz reprezentanci firm wspierających nasze działania na rzecz poprawy jakości przepisów techniczno-budowlanych,
■  dyskusjach plenarnych na temat nowych koncepcji budownictwa, bezpieczeństwa wnoszenia i użytkowania budynków,
■  ekspozycji firm z szeroko pojętej branży budowlanej, które prezentują najnowsze trendy i rozwiązania,
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Informacje szczegółowe o konwencie, w tym formularz zgłoszeniowy,   znajdziecie Państwo na stronie www.snb.org.pl w zakładce Działania SNB/III Konwent 2018. Jeśli uzna Pani, iż ktoś z Państwa współpracowników mógłby także być  zainteresowany udziałem w III Konwencie uprzejmie proszę o przekazanie  dalej wiadomości.